Поіменний список учнів

Поіменний список учнів

КЗ «Новоданилівська ЗОШ І-ІІ ст.» Оріхівської міської ради 

станом на 02.07.2018 р.

1-й клас:

  1. Бобокало Христина Євгеніївна;
  2. Масалкіна Каріна Костянтинівна;
  3. Назаренко Анастасія Віталіївна;
  4. Назаренко Роман Віталійович;
  5. Перців Станіслав Андрійович;
  6. Ремезова Аріна Олександрівна;
  7. Сапега Варвара Віталіївна;
  8. Харитонов Віктор Вікторович.

 

2-й клас:

1) Гетьманський Денис Олександрович;

2) Гречин Артем Леонідович;

3) Добровольський Олексій Олександрович;

4) Кононенко Анастасія Євгенівна;

5) Літвінов Артур Сергійович;

6) Родін Артем Романович;

7) Стоячко Софія Федорівна;

8) Штанько Максим Анатолійович.

 

3-й клас:

1) Батечко Аліса Максимівна;

2) Вольвач Софія Олександрівна;

3) Гречина Єва Леонідівна;

4) Добровольський Родіон Тарасович;

5) Зінченко Максим Григорович;

6) Несчотна Сніжана Миколаївна;

7) Оніщенко Ілля Романович;

8) Піньчук Діана Віталіївна;

9) Темченко Анастасія Сергіївна.

 

4-й клас:

1) Білорус Тимофій Андрійович;

2) Богатов Арсен Олександрович;

3) Гетьманська Крістіна Олександрівна;

4) Гречин Арсен Віталійович;

5) Кононенко Михайло Євгенович;

6) Масенко Катерина Сергіївна;

7) Михайленко Антон Павлович;

8) Михайленко Михайло Олександрович;

9) Нескоромна Антоніна Олександрівна;

10) Снурніков Олександр Дмитрович.

 

5-й клас:

1) Вітер Кирило Андрійович;

2) Івко Ангеліна Вікторівна;

3) Каптьол Єгор Костянтинович;

4) Мовчан Владислав Ігорович;

5) Мовчан Діана Ігорівна;

6) Качан Дар’я Романівна;

7) Хіміч Максим Миколайович.

 

6-й клас:

1) Булавін Нікіта Анатолійович;

2) Гречина Олена Леонідівна;

3) Кравченко Ілля Михайлович;

4) Мельников Денис Сергійович;

5) Мірошніченко Віктор Костянтинович;

6) Назаренко Віолетта Олексіївна;

7) Осіпова Даніелла Олександрівна;

8) Романенко Софія Володимирівна;

9) Самаренко Єлизавета Олександрівна.

 

7-й клас:

1) Відлога Єгор Олександрович;

2) Зінченко Валерія Григорівна;

3) Країло Степан Степанович;

4) Літвінова Олександра Сергіївна;

5) Підорич Діана Андріївна;

6) Самаренко Анастасія Олександрівна;

7) Стоячко Анатолій Сергійович.

 

8-й клас:

1) Богатов Денис Володимирович;

2) Гетьманська Ганна Олександрівна;

3) Лещенко Даріна Віталіївна;

4) Марченко Альона Олександрівна;

5) Шаталова Наталія Андріївна.

 

9-й клас:

1) Лещенко Роман Віталійович;

2) Масенко Олег Сергійович;

3) Назарчук Юлія Олексіївна;

4) Снурніков Олег Дмитрович;

5) Храпач Карина Сергіївна.

 

 

Всього:  74 учні.

 

Директор школи:                  М.Д. Самойлик