Інформаційна довідка про навчальний заклад

Інформаційна довідка

про навчальний заклад

 

Навчальний заклад (трудову школу) в селі було засновано в 1887 році (згідно довідки державного архіву Запорізької області за № 463 від 23.12.1998 року, підстава Р-221, сп.1, спр.2090, арк.74). Це була початкова чотирирічна школа. В ній було 2 класні кімнати, квартира директора і вчительська кімната.

Першим директором школи був Христофоров Федір Микитович (вчитель математики), а його дружина Хоменко Ганна Григорівна – вчителькою молодших класів.

Вже з 1937 року школа стала семирічною.

Після Другої світової війни школа відновила свою діяльність. З часом будівля школи добудовувалася декілька разів з метою збільшення класних кімнат, кабінетів, бібліотеки, підсобних кімнат, майстерні – і набрала вигляду, який є сьогодні.

В післявоєнний час директором школи був Бережко Петро Кузьмич (вчитель історії за фахом).

Таким чином – 27 жовтня 2017 року школа відмітила свій 130-річний ювілей.

Сьогодні навчальний заклад «Новоданилівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» розташована за адресою: с. Новоданилівка, вул. Хрусталькова, 147-А, знаходиться в автентичному одноповерховому приміщенні, що почало будуватися та функціонувати в 1887 році.

Навчання здійснюється державною українською мовою.

Директор школи – Самойлик Микола Дмитрович, колишній учень та вчитель цієї ж школи, працює на керівній посаді з 2014 року, вчитель біології за фахом, викладає хімію та біологію в 7-9 класах, має вищу кваліфікаційну категорію та звання «Вчитель методист», загальний трудовий стаж складає 38 років, педагогічний – 30 років.

Станом на 01.09.2018 року в навчальному закладі налічується 9 класів, в яких навчається 63 учнів. Середня наповнюваність класів становить – 7 учнів. Проектна потужність навчального закладу – 100 місць.

Контингент школярів підвезення не потребує, завдяки компактному розміщенню населеного пункту (дорога дітей до школи не перевищує 2 км зони).

В Новоданилівській ЗОШ І-ІІ ступенів працює 11 педагогічних працівників, сумісники відсутні. Вищу кваліфікаційну категорію мають – 4 педагогічних працівників,  першу – 4 чол., другу – 1 чол., спеціаліст  2. Педагогічне звання «Старший учитель» – 2, «Вчитель-методист» – 1 вчитель.

Вчителів пенсійного віку – 3.

Вчителів віком від 21 до 45 років – 6.

За статтю: 4 вчителів-чоловіків, 8 – вчителі-жінки.

Новоданилівська ЗОШ І-ІІ ступенів має комп’ютерний клас: 5 комп’ютерів 2013 року та 5 – 2001 року, школа підключена до швидкісної мережі ІНТЕРНЕТ (провайдер – Unet-Co).

Учні школи приймають участь у Всеукраїнських предметних олімпіадах, в різних інтелектуальних (інтерактивних) конкурсах:  імені П. Яцика, імені Т.Г. Шевченка, «Кенгуру», «Соняшник», «Колосок», «Обери життя». Займають призові місця.

Педагогічний колектив школи втілює в практику роботи науково – методичні інноваційні технології.

За наслідками минулих навчальних років учні школи мають достатній показних навчальних досягнень учнів: більше 60% учнів  закінчують навчальний рік на достатньому та високому рівнях досягнень навчання.

Всі учні школи забезпечені буфетною продукцією. Безкоштовно харчуються учні 1-4 класів та учнів пільгових категорій (з числа малозабезпечених сімей та учні з категорії «батьки – учасники АТО»).

З 01.01.2019 року комунальний заклад “Новоданилівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів” Оріхівської міської ради реорганізовано у Новоданилівську філію комунального закладу “Опорний заклад загальної середньої освіти “Сузіря” Оріхівської міської ради.

Чимало зроблено в школі за останні роки:

– оновлено систему водо- та теплопостачання (2010 рік);

– в шкільному приміщенні для дітей змонтовано теплі туалети (2013 рік);

– встановлено новий агрегат для теплопостачання з сучасною електронікою (2016 рік);

– здійснено багаторічну мрію батьків, вчителів та учнів – проведено заміну старих вікон 1957 року на нові сучасні – термозберігаючі та шумоізоляційні (2017 рік);

– школа поповнилася новим комп’ютерним проектором (2015 рік) та двома ноутбуками (2017 рік);

– йде заміна освітлення на сучасні ЛЕД-лампи (2017-2018 рік);

– проведено ремонт частини теплотраси від котельні до школи (літо 2018 року);

– проведено ремонт класної кімнати 1 класу та формування освітньої зони за програмою НУШ, а також придбанообладнання та дидактичні матеріали за програмою НУШ (літо 2018 року).

Проблеми:

  1. Потребує заміни перекриття та покрівля школи.
  2. Ремонт відмощення навколо школи.
  3. Поповнення навчально-матеріальної бази кабінетів фізики та хімії.
  4. Придбання мультимедійної дошки.

Завідувач філії:                                М. САМОЙЛИК