Обери життя – 2017

 

Майбутнє кожної держави – це її молодь, а здорова молодь – запорука майбутнього успіху України, її благополуччя, процвітання, розвитку, становлення і утвердження у світі. Дуже важливо з раннього віку формувати звички, які утверджують здоровий спосіб життя. Традиційно, у Всесвітній день боротьби зі СНІДом, юні волонтери здорового способу життя збираються в Оріхівському Будинку дитячої творчості, щоб позмагатися у конкурсі «Обери життя», що цього року відбувся 01 грудня 2017 року..

Команда учнів КЗ «Новоданилівська ЗОШ І-ІІ ст.» – загін «Енергія» – під керівництвом вчителів Бурдейної О.В. та Андрущенко О.А. з великим захопленням та ентузіазмом поставилася до конкурсу. Із 7 команд-загонів закладів загальної середньої освіти Оріхівської міської ради, саме наша виборола перемогу у конкурсі «Привітання», а капітан команди Самаренко Анастасія (6 кл.) разом з помічницями Осіповою Даніеллою (5 кл.) та Самаренко Єлизаветою (5 кл.) отримали перемогу в «Конкурсі капітанів».

На урочистій лінійці 05 грудня 2017 року всі учні та вчителі закладу радо привітали учасників з отриманими відзнаками, а керівник команди Бурдейна О.В. вручила їм солодкі подарунки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *