Шевченківський тиждень у школі

Напевне, в Україні не знайдеться жодної людини, яка у своєму житті хоча б раз не перегорнула сторінок «Кобзаря». Постать Тараса Шевченка у всі часи гуртувала українців. Він, дивним чином, є завжди сучасним і доречним.

9 березня 2018 року вся країна відзначає 204-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Учителі і учні КЗ «Новоданилівська ЗОШ І-ІІ ст.» не могли залишитися осторонь цієї епохальної події. З метою вшанування пам’яті національного генія, народного поета України протягом 5-7 березня в закладі було проведено шевченківський тиждень. З метою поглиблення знань учнів та вияву поваги і любові до Кобзаревого слова відбулася низка різноманітних  заходів.

Вчитель української мови та літератури Андрущенко О.А. та вчителі початкових класів провели «Хвилинки Кобзаря», наповнивши зміст уроків величними словами Тараса Григоровича.

Із 1-го по 9-й класи було проведено літературні читання «Ми чуємо тебе, Тарасе».

У конкурсі ілюстрацій до творів Кобзаря «Шевченків світ у буянні фарб, сплетінні ліній…» переможцем став учень 5-го класу Мірошниченко Віктор.

Учні 7-9 класів взяли активну участь у конкурсі стіннівок «Пишаємося славою твоєю, Тарасе!».

Шевченківський тиждень пройшов на високому рівні. Усі заплановані заходи було проведено вчасно і результативно. Учні із задоволенням брали участь у роботі та показали добрі знання із життєвого і творчого шляху Тараса Шевченка.

Триказюк В. (9 кл.) розповідає про цікаві факти із життя Т.Г. Шевченка
Безпалько Д. та Твердохліб І. (9 кл.) декламують поезії Кобзаря
Робота над випуском стіннівки
Стіннівка учнів 7-8 кл.
Стіннівка учнів 9 кл.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *