Телемарафон “Память-2018”

У квітні 2018 року стартував щорічний благодійний телевізійний марафон «Памʼять», присвячений Дню пам’яті, примирення та Перемоги над нацизмом у Європі.

Ця ініційована обласною радою ветеранів та підтримана облдержадміністрацією акція не має аналогів, започаткована і проводиться  в Запорізькій області з 2000 року. Її метою є гідне вшанування подвигу Українського народу, його визначного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, збереження спадковості поколінь, виховання патріотизму, консолідація суспільства навколо ідеї захисту України, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни та воєнних злочинів, а також нинішніх захисників Вітчизни.

Заклад загальної середньої освіти «Новоданилівська ЗОШ І-ІІ ступенів» Оріхівської міської ради Запорізької області також долучився до проведення благодійного телевізійного марафону «Памʼять»,

Благодійний внесок закладу в сумі 123 грн. перераховано 27 квітня 2018 року у фонд телемарафону «Пам’ять» для використання на надання адресної допомоги ветеранам війни, учасникам антитерористичної операції та членам сімей загиблих.

 

займ на яндекс кошелек https://rsb24.ru/loans-to-yandex-money/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *