Провели святковий тиждень до Дня Європи в Україні

День Європи — це день, коли всі європейці вшановують загальні цінності: волю слова, демократію, незалежність, рівність. В цей день Європейський Союз виходить на вулиці України, щоб разом з українцями показати, що Україна — частина Європи.

Згідно з Указом Президента України від 19.04.2003 року «Про День Європи», розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 27.04.2018 № 228 “Про підготовку та проведення Дня Європи в Запорізькій області у 2018 році”, річного плану роботи школи та з метою забезпечення підтримки державної політики і реалізації стратегії європейської інтеграції у школі з 14 по 18 травня в КЗ “Новоданилівська ЗОШ І-ІІ ст.” проходили заходи з нагоди відзначення Дня Європи.

Наймолодші школярі підготували малюнки на конкурс “Ми маленькі українці” (2-4 класи), а четвертокласники здійснили уявну експрес-подорож “Хай сонечко сяє всім дітям Європи”.

Під час інтеграваного уроку з англійської мови “Знайомство з Європою”, який підготував і провів вчитель Хорошевський Ю.В., учні 5 класу продемонстрували глибокі знання про традиції, звичаї, побут народів США, Австралії, Канади, Нової Зеландії.

Під керівництвом вчителя географії Бурдейної О.В. учні 6-8 класів взяли активну участь у виховному заході “Свято Європи”, а 8-9 класи з великим ентузіазмом підготувалися до години спілкування “Цікаві факти про Євросоюз”.

У шкільній бібліотеці усі охочі мали можливість відвідати книжкову виставку “Європейська книга: від давнини до сьогодення”, а завідувачка сільської бібліотеки Гушер В.І. провела для учнів 6-8 класів цікаву онлайн-екскурсію по визначним місцям Європи.

Протягом тижня кожен учень мав змогу долучитись до культури європейських держав і ще раз впевнитися в тому, що “Україна – це Європа”.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *