Тиждень безпеки дорожнього руху

З метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому в КЗ «Новоданилівська ЗОШ І-ІІ ст.» з 21 по 25 травня тривав Тиждень безпеки дорожнього руху.  Головною темою Тижня безпеки дорожнього руху стала безпека учнів на дорозі.

Завдання Тижня безпеки  дорожнього руху – нагадати учням про необхідність спільних дій у сфері дорожньої безпеки. Усі заходи мали на меті привернути увагу суспільства до проблеми травматизму та смертності на дорогах і поліпшення дорожньої безпеки.
Класні керівники та  класоводи організували показ мультфільмів «Дітям про правила дорожнього руху»«Азбука дорожньої безпеки» (для учнів 1-5 кл.), та документального фільму «Ціна неуваги. Присвячується пішоходам» (для учнів 6-9 кл.).

Учні 1- 4 класів взяли активну участь в конкурсі малюнків «Ми за безпеку дорожнього руху».

Крім того, дев’ятикласники провели для молодших школярів тренінг «Твій безпечний шлях до школи».

Серед учнів 6-8 класів було проведено практичні заняття «Надання першої допомоги при ДТП».

Вчителем основ здоров’я були проведені бесіди «Безпека пішохода», «Безпека пасажира».

Проведення Тижня показало, що учні в достатній мірі знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом. Тиждень поглибив знання учнів у відповідній сфері, сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань Правил дорожнього руху.

При поддержке: резинка для тренировки Bazo.pro

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *