Про зарахування учнів до 1 класу 2018/2019 року навчання.

 

           Керуючись ст. 53 Конституції України, відповідно до абзаців другого і третього частини 1 статті 13 Закону України «Про освіту»,  відповідно  до частини 7 статті 18 Закону України «Про загальну середню освіту», на підставі «Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України № 367 від 16 квітня 2018 року та згідно поданих заяв – було видано наказ директора КЗ «Новоданилівська ЗОШ І-ІІ ст.» Оріхівської міської ради Запорізької області від 31.05.2018  № 04/1-р «Про зарахування учнів до 1 класу».

          Згідно цього наказу до 1 класу 2018/2019 року навчання зараховано 8 учнів.

          Згідно інформації, попередньо опублікованої на сайті ЗЗСО про вільні місця та прийом заяв батьків дітей, які б претендували на зазначені вільні місця, до 15 червня 2018 року такі заяви не надійшли.

          Відповідно: конкурсна комісія для проведення можливого жеребкування серед батьків дітей – не створювалася. Саме жеребкування  цього року є неактуальним і також не проводитиметься. 

 

За інформацією дирекції школи.

 

Standort → Mehr Informationen

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *