Святкування Дня захисника України

Складний для України час вимагає відродження та безперервної еволюції питань національного змісту і характеру. Адже перемогу в житті здобуває не сила рук і навіть не сила розуму, а сила духу. Важливо, щоб сучасні діти, юнацтво, мали розум, зігритий серцем, інтелект, не байдужий до долі народу, нації, батьківщини, щирі прагнення, здатні виплекати сонцелюбні пагони віри у вічні цінності та високі національні ідеали.

Протягом тижня, напередодні 14 жовтня – Дня захисника України, Дня українського козацтва, Дня української повстанської армії (УПА), Дня святої Покрови Пресвятої Богородиці, для учнів КЗ “Новоданилівська ЗОШ І-ІІ ст.” було проведено низку виховних та розважальних заходів:

  • учні початкової ланки брали активну участь у конкурсі малюнків на патріотичну тематику, створювали вітальні листівки захисникам, знайомилися з історією свята на тематичних виховних годинах.

  • для учнів старшої ланки класними керівниками було проведено виховні, інформаційні години, віртуальні екскурсії.

Активну участь взяли учні 4 і 5 класів у змаганні “Нумо, хлопці!”

А під час позакласного заходу “Від козаків до кіборгів”, хлопці і дівчата 7-9 класів ще раз занурилися в історію нашої країни, щоб закріпити для себе зміст понять «єдність», «цілісність», «незалежність», «герой», «патріот», «захисник», плекати громадянські якості, відчути почуття щирої поваги і вдячності  до захисників України усіх поколінь та історичних віх, і свого краю особливо.

Учні, хоч і заочно, але з усією щирістю дитячої душі бажали захисникам України благополуччя і сил, здоров’я і щастя, мужності, стійкості, витримки. А ще з великою надією висловлювали переконання, що Мир – це Добро, а Добро завжди перемагає, хоч і оскаженіле часом, але нице перед силою Правди зло.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *