Телемарафон “Память-2019”

У квітні 2019 року стартував щорічний благодійний телевізійний марафон «Памʼять», присвячений Дню пам’яті, примирення та Перемоги над нацизмом у Європі.

Ця, ініційована обласною радою ветеранів та підтримана облдержадміністрацією, акція не має аналогів, започаткована і проводиться  в Запорізькій області з 2000 року. Її метою є гідне вшанування подвигу Українського народу, його визначного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, збереження спадковості поколінь, виховання патріотизму, консолідація суспільства навколо ідеї захисту України, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни та воєнних злочинів, а також нинішніх захисників Вітчизни.

Колектив Новоданилівської філії КЗ “ОЗЗСО “Сузір’я” долучився до проведення благодійного телевізійного марафону «Памʼять»,

Благодійний внесок закладу в сумі 190 грн. перераховано у фонд телемарафону «Пам’ять» для використання на надання адресної допомоги ветеранам війни, учасникам антитерористичної операції та членам сімей загиблих.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *